Ortopeda Warszawa

  • poniedziałek, 5 czerwca, 2017
  • 0 Comment
  • 226 Views

Ortopeda Warszawa (3)Każdy zna sytuację, gdy trudno wstać z krzesła czy łóżka, a każdy ruch powoduje okropny ból. Z pokorą przyznajemy wtedy, że niewystarczająco troszczymy się o tą cudowną maszynę, jaką jest nasze ciało, obiecujemy poprawę, a gdy dolegliwości mijają, wracamy do starych, destrukcyjnych przyzwyczajeń.
Ból pleców zazwyczaj spowodowany jest zbyt małą ilością ruchu. Godziny spędzone przed komputerem czy praca siedząca przy biurku wpływają niekorzystnie na cały aparat ruchowy. Często dochodzi do tego nadwaga i wadliwa postawa, czyli nadmierne garbienie się czy ciągle pochylona głowa, gdy trzymamy w ręce komórkę.
W nagłych przypadkach pomoże nam Ortopeda Warszawa, który uwolni nas od bólu. Należy jednak zmienić tryb życia na aktywniejszy, by zadbać lepiej o swoje ciało. Czasami wystarczy, że zaczniemy myć zęby stojąc na jednej nodze lub wykonamy kilka ćwiczeń na równowagę, które wzmacniają mięśnie głębokie, by nasze ciało odwdzięczyło się nam poprawą siły mięśni utrzymujących i wspomagających kręgosłup.

Pozostałe artykuły:

About the author