Klub sportowy w Krakowie

  • wtorek, 21 lutego, 2017
  • 0 Comment
  • 225 Views

Klub sportowy w Krakowie (4)Od dziecka chciałem trenować inne osoby, grające w piłkę nożną. Nie wierzyłem na początku w swoje możliwości. Nawet nie wiecie, ile musiałem przejść, zanim mogłem założyć jakiś klub sportowy w Krakowie. Po prostu wszystko na początku nie miało sensu.
Nie było kolorowo. Na początku oczywiście musiałem grać w piłkę, musiałem się doszkalać. W końcu, jak mogę kogoś uczyć, jeżeli nie znam sam zasad, czy możliwości osób grających w piłkę nożną.
Klub sportowy w Krakowie też nie miał na początku racji bytu. Istniało wiele szkółek, przez które ciężko się było przebić. W końcu postanowiłem zrobić kurs trenera, który pozwoliłby mi na trenowanie innych osób. Nie było łatwo, ale wiedziałem, że jeżeli sam nie uwierzę w swoje możliwości, to nikt tak na prawdę tego nie zrobi. Moim zdaniem tylko w naszych głowach jest problem, resztę mogą dopowiedzieć sobie ludzie.
Ogólnie rzecz ujmując uważam, że sport to zdrowie i od dziecka powinniśmy to wpajać naszym pociechom. Tak się składa, że tylko dzięki temu będą mogli być kimś.

Pozostałe artykuły:

About the author