Firma Bukmacherska

  • piątek, 31 sierpnia, 2018
  • 0 Comment
  • 189 Views

Zakłady Bukmacherskie od zarania wieków uważane były za bez najmniejszych wątpliwości rozrywkę dla mężczyzn o mocnych nerwach. Jednak jest taka firma bukmacherska inna niż wszystkie przebijająca znacznie bukmacherów naziemnych w tym takie firmy jak STS, Toto-mix, Milenium a jest nią firma której prezesem jest piękna kobieta Yara Wortmann.

Przyciągają do niej powstałej w 2005 roku piękne kobiety, siedziba WinUnited mieści się na Malcie, zatrudnia obecnie ponad 30 pracowników. Bukmacher ten oferuje łatwe i przyjemne zawieranie zakładów przez internet. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Jedynym minusem jest jak na razie mała ilość kursów ale to z biegiem czasu napewno się zmieni i Winunited może zostawić konkurencje daleko w tyle, bo kto ma nie wygrać jak kobieta ? Plusów jest pełno począwszy od oferowania zakładów bukmacherskich, pokera, “online Gaming”.

Yara Wortmann to piękna niemiecka ex-modelka która jest właścicielką firmy bukmacherskiej WinUnited. Bukmacher w której przeważają kobiety, a więc można by użyć sformuowania że WinUnited to bukmacher dla kobiet, ale nic bardziej mylnego bukmacher ten przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Bukmacher oferuje całkowicie bezpieczne granie do tego jeszcze dodajmy dość szybkie wypłaty i miłą i przyjemną obsługę klienta gdzie każde zapytanie jest obsługiwane z niezwykłą dbałością precyzją i każde zapytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Warto również wspomnieć że w grach online rywalizujemy z innymi uczestnikami WinUnited o żywą gotówkę. Wysokich Wygranych !

Pozostałe artykuły:

About the author