trasa rowerowa gdynia hel mapa

rp_zawody34.jpgKobiety bardzo często rezygnują z korzystania z siłowni. Sądzą, że są to placówki przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn. A jest wręcz odwrotnie. Każda kobieta, której zależy na zgrabnej sylwetce, powinna przekonać się do siłowni. Dzięki niej może wiele zyskać.

Po pierwsze, nawet jeśli naszym celem jest utrata zbędnych kilogramów, najszybciej osiągniemy to poprzez ćwiczenia siłowe. Trenując z obciążeniem rozkręcamy swój metabolizm. Gdy działa on na wysokich obrotach, szybciej radzi sobie ze zbędnym pokarmem. To sprawia, że sport siłowy pomaga nam tylko w utracie kilogramów. Warto więc to wypróbować na sobie i przekonać się, że działa.

Co więcej, każdej ćwiczącej kobiecie zależy na zbudowaniu zgrabnej sylwetki. Wysportowana figura musi mieć jednak trochę mięśni. Można je sobie wyrobić ćwicząc właśnie na siłowni. Nie musimy od razu wybierać się na strefę z wolnymi ciężarami, na której spotkamy głównie mężczyzn. Zamiast tego skorzystajmy z różnorodnych maszyn, które umożliwią nam wykonanie treningu siłowego.

Pozostałe artykuły:

About the author