Dlaczego grywam u bukmacherów?

Dlaczego grywam u bukmacherów?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W sumie znam niezliczoną ilość ludzi – głównie facetów, którzy uwielbiają typy bukmacherskie. Bardzo dobrze znam ową dziedzinę, bo sam grywam u bukmacherów jakieś 15 lat. Choć oczywiście w czasie kariery nie wygrałem wielu pieniędzy, to w sumie tak czy siak będę nadal grał u bukmacherów!
Dlaczego? Cóż, prawda jest taka, że generalnie to sytuacja jest taka, iż kocham ten dreszczyk emocji – kiedy zdarza mi się obstawić zakłady bukmacherskie za znaczącą część wypłaty, nareszcie czuję, że żyję. Chciałbym w następnej części tekstu napisać nieco odnośnie prawidłowego typowania spotkań.
Myślę, że obecnie fani obstawiania meczów mają dużo prostsze zadanie – w końcu bez najmniejszego kłopotu można natrafić na takie typy bukmacherskie, które być może nie są pewne, ale mogą jakoś ochronić nas przed wpadką. A więc jeśli chciałbyś postawić na FC Barcelonę w spotkaniu z Manchesterem City, ale dowiadujesz się, iż duża grupa typerów optuje za drugą ekipą, bo chociażby są dużo lepiej przygotowani, najzwyczajniej w świecie możesz dokładnie przemyśleć własną strategię. W dalszym ciągu będę grał u bukmacherów, Tobie także to radzę. No chyba, że nie masz 18 lat.

Pozostałe artykuły:

About the author